Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anabelle

Është emri yt Anabelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Annabella
Djem me tinguj të ngjashëm:Anibal, Amavel, Annibale, Anvil, Aníbal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annabel, Anabela, Anabel, Annabelle, Amapola, Annabella, Amabel, Anabal
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Aiden
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13250 Anabelle's në Facebook. Pozicioni #4735
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AnabellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anabelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anabelle? Voto për emrin tënd