Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Annabel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Annabel.
Është emri yt Annabel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Annabella
Variante:Annabla, Annebelle
Djem me tinguj të ngjashëm:Anibal, Amavel, Annibale, Anvil, Aníbal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anabela, Anabel, Annabelle, Amapola, Annabella, Amabel, Anabal, Anabella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 90 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 80 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26240 Annabel's në Facebook. Pozicioni #2732
Kategoritë:Emrat skocez - Top 100 etiopian emrat - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga AnnabelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annabel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annabel? Voto për emrin tënd