Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anabel

Është emri yt Anabel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anibal, Amavel, Annibale, Anvil, Aníbal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annabel, Anabela, Annabelle, Amapola, Annabella, Amabel, Anabal, Anabella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 49 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23825 Anabel's në Facebook. Pozicioni #2964
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga AnabelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anabel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anabel? Voto për emrin tënd