Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anabela

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anabela.
Është emri yt Anabela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anibal, Amavel, Annibale, Anvil, Aníbal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annabel, Anabel, Annabelle, Amapola, Annabella, Amabel, Anabal, Anabella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 4680 Anabela's në Facebook. Pozicioni #10723
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Emrat filluar me A - Emrat me 7 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Anabela


Anabela ( 19 vjeç) 2019-04-19
Eshte shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anabela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anabela? Voto për emrin tënd