Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Annabella

Është emri yt Annabella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Anabelle, Annabel, Annabelle, Annebel
Djem me tinguj të ngjashëm:Anibal, Amavel, Annibale, Anvil, Aníbal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annabel, Anabela, Anabel, Annabelle, Amapola, Amabel, Anabal, Anabella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 45 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5430 Annabella's në Facebook. Pozicioni #9592
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga AnnabellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annabella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annabella? Voto për emrin tënd