Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adena

Është emri yt Adena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aiden, Ayden, Adan, Aadan, Aidan, Aden, Adamo, Adem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adna, Adima, Adonia, Adyan, Adina, Adonna, Adyna, Ayten
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Ad
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2925 Adena's në Facebook. Pozicioni #15511
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga AdenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adena? Voto për emrin tënd