Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Brenda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Brenda.
Është emri yt Brenda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shpatë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Brendan
Variante:Brendy
Djem me tinguj të ngjashëm:Brando, Brent, Barend, Brand, Bernt, Bernd, Briant, Berend
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brandi, Brunetta, Brendy, Brandy, Brienda, Brianda, Branda, Bernita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 607 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 412 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 411 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 408 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 553 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 554 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Brikena
Facebook:

+/- 733600 Brenda's në Facebook. Pozicioni #133
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 spanjisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga BrendaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brenda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brenda? Voto për emrin tënd