Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brandi

Është emri yt Brandi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Brand
Djem me tinguj të ngjashëm:Brando, Brent, Barend, Brand, Bernt, Bernd, Briant, Berend
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brunetta, Brendy, Brandy, Brienda, Brianda, Branda, Bernita, Brandie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 207620 Brandi's në Facebook. Pozicioni #488
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga BrandiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brandi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brandi? Voto për emrin tënd