Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

August

Është emri yt August? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Asid, Asad, Azad, Ajith, Augusto, Agastya, Achyuta, Agosto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agata, Agathi, Akadia, Aagt, Aacht, Astia, Agueda, Akuti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Manuela
Facebook:

+/- 20555 August's në Facebook. Pozicioni #3330
Kategoritë:Emra gjermanë - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga AugustPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt August? Voto për emrin tënd


Është emri yt August? Voto për emrin tënd