Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agustino

Është emri yt Agustino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:august
Djem me tinguj të ngjashëm:Agostino, Aigidion, Aston, Acton, Aeccestane, Augustino, Austin, Ashton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agostina, Augustine, Agustina, Ajdina, Astin, Academia, Agostinha, Augustina
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 520 Agustino's në Facebook. Pozicioni #55060
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga AgustinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agustino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agustino? Voto për emrin tënd