Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Austin

Është emri yt Austin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Augustus
Variante:Oistin
Djem me tinguj të ngjashëm:Agostino, Aigidion, Aston, Acton, Aeccestane, Augustino, Ashton, Actaeon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agostina, Augustine, Agustina, Ajdina, Astin, Academia, Agostinha, Augustina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 67 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 67 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 422175 Austin's në Facebook. Pozicioni #257
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Thai emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1900
Komente nga AustinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Austin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Austin? Voto për emrin tënd