Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Augustus

Është emri yt Augustus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Agostino, Agoston, Augusta, Augustijn, Augustin, Augustina, Augustinas, Augustine, Augustinus, Augusto, Augustyn, Austin, Gus, Gussy, Stinnes
Djem me tinguj të ngjashëm:Agathos, Aigidios, Achates, Actaeus, Agathias, Acastus, Asthik, Aegisthus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aagtje, Astika, Asdis, Austėja, Akatzuki, Auktje, Aegates, Aktac
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6555 Augustus's në Facebook. Pozicioni #8253
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1996
Komente nga AugustusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Augustus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Augustus? Voto për emrin tënd