Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agostino

Është emri yt Agostino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Augustus
Djem me tinguj të ngjashëm:Aigidion, Aston, Acton, Aeccestane, Augustino, Austin, Ashton, Actaeon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agostina, Augustine, Agustina, Ajdina, Astin, Academia, Agostinha, Augustina
Vlerësimi:
3/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1465 Agostino's në Facebook. Pozicioni #25920
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga AgostinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agostino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agostino? Voto për emrin tënd