Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agustina

Është emri yt Agustina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Agostino, Aigidion, Aston, Acton, Aeccestane, Augustino, Austin, Ashton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agostina, Augustine, Ajdina, Astin, Academia, Agostinha, Augustina, Aquitania
Vlerësimi:
4.5/5
yje 206 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 151 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 150 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 151 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 185 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 186 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10850 Agustina's në Facebook. Pozicioni #5558
Kategoritë:Top 100 indonezian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga AgustinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agustina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agustina? Voto për emrin tënd