Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agostina

Është emri yt Agostina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Agostino, Aigidion, Aston, Acton, Aeccestane, Augustino, Austin, Ashton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Augustine, Agustina, Ajdina, Astin, Academia, Agostinha, Augustina, Aquitania
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 655 Agostina's në Facebook. Pozicioni #46610
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga AgostinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agostina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agostina? Voto për emrin tënd