Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aston

Është emri yt Aston? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Agostino, Aigidion, Acton, Aeccestane, Augustino, Austin, Ashton, Actaeon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agostina, Augustine, Agustina, Ajdina, Astin, Academia, Agostinha, Augustina
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6010 Aston's në Facebook. Pozicioni #8840
Kategoritë:
Komente nga AstonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aston? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aston? Voto për emrin tënd