Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Achates

Është emri yt Achates? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Agathos, Aigidios, Augustus, Actaeus, Agathias, Acastus, Asthik, Aegidius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aagtje, Astika, Asdis, Austėja, Akatzuki, Auktje, Aegates, Aktac
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Achates's në Facebook. Pozicioni #4325036
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AchatesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Achates? Voto për emrin tënd


Është emri yt Achates? Voto për emrin tënd