Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vedat

Është emri yt Vedat? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vito, Veto, Vid, Vahid, Vahdet, Viet, Vidhu, Veit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vita, Vida, Vedette, Vedia, Vitia, Veta, Vedetta, Vidhut
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Ved, Dati
Emrat e vëllezërve:Berat
Emrat e motrave:Alije
Facebook:

+/- 2505 Vedat's në Facebook. Pozicioni #17370
Kategoritë:Popullore turk emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Vedat


Vedat ( 28 vjeç) 2018-08-14
emer i pershtatshem per kohen e 91 ave :)

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vedat? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vedat? Voto për emrin tënd