Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Knox

Është emri yt Knox? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:King, Kenji, Kanishka, Kosmas, Kenzie, Kamuzu, Kanak, Kyanos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kenza, Kai-Mook, Ksenija, Kanga, Kinga, Kenzy, Kennis, Ksenja
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Ardit
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2675 Knox's në Facebook. Pozicioni #16572
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore slloven emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1888
Komente nga KnoxPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Knox? Voto për emrin tënd


Është emri yt Knox? Voto për emrin tënd