Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ksenija

Është emri yt Ksenija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Xenia
Djem me tinguj të ngjashëm:King, Kenji, Kanishka, Knox, Kosmas, Kenzie, Kamuzu, Kanak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kenza, Kai-Mook, Kanga, Kinga, Kenzy, Kennis, Ksenja, Kanaka
Vlerësimi:
5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4010 Ksenija's në Facebook. Pozicioni #12153
Kategoritë: - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga KsenijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ksenija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ksenija? Voto për emrin tënd