Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

King

Është emri yt King? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kenji, Kanishka, Knox, Kosmas, Kenzie, Kamuzu, Kanak, Kyanos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kenza, Kai-Mook, Ksenija, Kanga, Kinga, Kenzy, Kennis, Ksenja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 51475 King's në Facebook. Pozicioni #1617
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1944
Komente nga KingPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt King? Voto për emrin tënd


Është emri yt King? Voto për emrin tënd