Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kinga

Është emri yt Kinga? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:King, Kenji, Kanishka, Knox, Kosmas, Kenzie, Kamuzu, Kanak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kenza, Kai-Mook, Ksenija, Kanga, Kenzy, Kennis, Ksenja, Kanaka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 240 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 173 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 173 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 173 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 231 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 231 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8350 Kinga's në Facebook. Pozicioni #6790
Kategoritë:Emrat hungareze - Top 100 hungarez emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga KingaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kinga? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kinga? Voto për emrin tënd