Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fazile

Është emri yt Fazile? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faysal, Faisal, Fjall, Feyzullah, Fazal, Feisal, Fazil, Faizal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fjolla, Fjola, Fogel, Feygl, Fazlı, Fokkel, Fokel, Fazila
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Arian
Emrat e motrave:Gresa
Facebook:

+/- 30 Fazile's në Facebook. Pozicioni #452121
Kategoritë:
Komente nga FazilePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fazile? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fazile? Voto për emrin tënd