Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Irvana

Është emri yt Irvana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Irfan, Irvin, Irven, Irvine, Irvyn, Irvan, Iravan, Irfaan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Irvina, Irfania, Irfiany, Irvini
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Ana, Vana, Irva
Emrat e vëllezërve:Arian
Emrat e motrave:Valeriana, Klementuna
Facebook:

+/- 115 Irvana's në Facebook. Pozicioni #164348
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga IrvanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Irvana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Irvana? Voto për emrin tënd