Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Irven

Është emri yt Irven? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Irfan, Irvin, Irvyn, Irvine, Irvan, Iravan, Irfaan, Irpan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Irvana, Irvina, Irfania, Irfiany, Irvini
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 430 Irven's në Facebook. Pozicioni #62963
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1884
Komente nga IrvenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Irven? Voto për emrin tënd


Është emri yt Irven? Voto për emrin tënd