Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Meralda

Është emri yt Meralda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Morolt, Morold, Morholt, Meraldo, Marald, Marold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marilda, Marelda, Marelde, Marlotte, Marlot, Mirelda, Marliati, Miralda
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120 Meralda's në Facebook. Pozicioni #158383
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MeraldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meralda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meralda? Voto për emrin tënd