Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marilda

Është emri yt Marilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Morolt, Morold, Morholt, Meraldo, Marald, Marold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marelda, Marelde, Marlotte, Marlot, Meralda, Mirelda, Marliati, Miralda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Alesia
Facebook:

+/- 580 Marilda's në Facebook. Pozicioni #50696
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga MarildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marilda? Voto për emrin tënd