Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marelda

Është emri yt Marelda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Morolt, Morold, Morholt, Meraldo, Marald, Marold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marilda, Marelde, Marlotte, Marlot, Meralda, Mirelda, Marliati, Miralda
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Marelda's në Facebook. Pozicioni #181029
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga MareldaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marelda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marelda? Voto për emrin tënd