Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sarah

Është emri yt Sarah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sara
Variante:Sarit, Sarra, Tzeitel, Zara, Zarita, سارة, Σαρα, שָׂרִית, Сара
Djem me tinguj të ngjashëm:Siar, Sawyer, Sar, Sior, Sacar, Shakar, Sachairi, Sayre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sara, Siara, Shira, Sare, Suri, Shakira, Sakura, Soraya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 1169 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 796 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 791 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 787 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 1088 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 1083 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2383215 Sarah's në Facebook. Pozicioni #11
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Top 100 çek emrat - Top 100 danez emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 portugalisht emrat
Komente nga SarahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sarah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sarah? Voto për emrin tënd