Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kira

Është emri yt Kira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ciara or Kyra. Also a Russian name meaning "Lady"
Djem me tinguj të ngjashëm:Kar, Kaiser, Ker, Kuro, Kor, Kerry, Kerr, Khayra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiara, Kaur, Kera, Kore, Kori, Karri, Kishori, Kesari
Vlerësimi:
4.5/5
yje 196 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 130 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 129 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 129 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 180 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 178 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 58645 Kira's në Facebook. Pozicioni #1463
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 hungarez emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga KiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kira? Voto për emrin tënd