Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bella

Është emri yt Bella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Isabella.
Djem me tinguj të ngjashëm:Bill, Bul, Bole, Ba'al, Billy, Bolu, Billie, Bell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bele, Bel, Belle, Blue, Beulah, Belia, Bayle, Balou
Vlerësimi:
4.5/5
yje 300 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 170 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 169 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 168 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 252 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 247 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 118680 Bella's në Facebook. Pozicioni #821
Kategoritë:Top 100 arab emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 indonezian emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore arab emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga BellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bella? Voto për emrin tënd