Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nelly

Është emri yt Nelly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nel
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola
Vlerësimi:
4.5/5
yje 437 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 306 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 303 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 304 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 398 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 396 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 66130 Nelly's në Facebook. Pozicioni #1316
Kategoritë:Top 100 grek emrat - Top 100 rumun emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 spanjisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga NellyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nelly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nelly? Voto për emrin tënd