Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mirka

Është emri yt Mirka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Markus, Maurice
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 79 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 73 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4030 Mirka's në Facebook. Pozicioni #12091
Kategoritë:Emrat Çeke - Popullore çek emrat vajzë - Popullore lituanez emrat boy - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga MirkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirka? Voto për emrin tënd