Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emilie

Është emri yt Emilie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Emily
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emil, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emily, Emilia, Emely, Emelie, Emanuelle, Emili
Vlerësimi:
4/5
yje 408 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 302 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 301 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 301 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 391 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 391 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 53095 Emilie's në Facebook. Pozicioni #1571
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 danez emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore çek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore francez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga EmiliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emilie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emilie? Voto për emrin tënd