Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Emanuelle

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Emanuelle.
Është emri yt Emanuelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Immanuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emil, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emily, Emilia, Emely, Emelie, Emilie, Emili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1190 Emanuelle's në Facebook. Pozicioni #30137
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga EmanuellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emanuelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emanuelle? Voto për emrin tënd