Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emelie

Është emri yt Emelie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Emily
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emil, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emily, Emilia, Emely, Emilie, Emanuelle, Emili
Vlerësimi:
4/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 54 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13140 Emelie's në Facebook. Pozicioni #4765
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 suedez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga EmeliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emelie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emelie? Voto për emrin tënd