Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emely

Është emri yt Emely? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Aemilius
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emil, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emily, Emilia, Emelie, Emilie, Emanuelle, Emili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 621 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 469 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 464 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 460 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 572 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 566 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11925 Emely's në Facebook. Pozicioni #5128
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 spanjisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat e përbashkëta Austria 2009 - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am
Komente nga EmelyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emely? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emely? Voto për emrin tënd