Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emil

Është emri yt Emil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aemilius
Variante:Emilija, Emiliya, Емилија
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla, Enli
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emily, Emilia, Emely, Emelie, Emilie, Emanuelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 228 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 158 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 157 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 154 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 212 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 208 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55570 Emil's në Facebook. Pozicioni #1526
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Popullore çek emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore turk emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga EmilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emil? Voto për emrin tënd