Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emilija

Është emri yt Emilija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Emil
Djem me tinguj të ngjashëm:Emils, Emilius, Emelka, Emelius, Emīls, Emilek, Emíls
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emmelieke, Emilka, Emelys, Emeliek, Emilse, Emelis, Emmeliek, Emmalize
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4590 Emilija's në Facebook. Pozicioni #10882
Kategoritë: - Top 100 lituanez emrat - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga EmilijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emilija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emilija? Voto për emrin tënd