Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emils

Është emri yt Emils? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:emile
Djem me tinguj të ngjashëm:Emilius, Emelka, Emelius, Emīls, Emilek, Emíls
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emilija, Emmelieke, Emilka, Emelys, Emeliek, Emilse, Emelis, Emmeliek
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 300 Emils's në Facebook. Pozicioni #81778
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga EmilsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emils? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emils? Voto për emrin tënd