Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iveta

Është emri yt Iveta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ipati, Iffat, Ibaad, Iapheth, Iephthae, Ipate, Iehohapata, Ibett
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ibadet, Ivette, Ivet, Ivett, Ivetta, Ivete, Iphedeiah, Iffet
Vlerësimi:
4/5
yje 129 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 98 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 98 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 96 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 127 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 126 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4010 Iveta's në Facebook. Pozicioni #12154
Kategoritë:Top 100 çek emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga IvetaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iveta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iveta? Voto për emrin tënd