Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Katrin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Katrin.
Është emri yt Katrin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Të pastër dhe të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Djem me tinguj të ngjashëm:Kushtrim, Kethtrwm, Kitron, Kedrwnn, Kedron, Kadirhan, Khodarahmi, Kodran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katerina, Katrina, Katarina, Katherine, Kushtrime, Katrine, Katerine, Kathrine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 155 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 99 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 100 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 146 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 145 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18750 Katrin's në Facebook. Pozicioni #3557
Kategoritë:Top 100 etiopian emrat - Top 100 bulgarian emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga KatrinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katrin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katrin? Voto për emrin tënd