Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Michaela

Është emri yt Michaela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Michael
Variante:Chaéla, Chaeli, Makaila, Mekelle, Mikayla
Djem me tinguj të ngjashëm:Michel, Michaël, Mikael, Miguel, Mikel, Michele, Micheal, Mikol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mishel, Mikela, Mikaela, Magola, Michal, Miguela, Mikayla, Mychaela
Vlerësimi:
4/5
yje 741 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 552 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 552 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 552 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 718 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 712 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 87095 Michaela's në Facebook. Pozicioni #1048
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 çek emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore çek emrat boy - Top 100 gjermanisht emrat - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore grek emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga MichaelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Michaela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Michaela? Voto për emrin tënd