Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viktorie

Është emri yt Viktorie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Viktor, Victor, Victoro, Victorio, Victoor, Vestar, Vester, Victer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viktoriya, Viktoria, Vasudhara, Victoire, Victory, Victora, Victórya, Victória
Vlerësimi:
4.5/5
yje 66 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 59 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 61 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Viktorie's në Facebook. Pozicioni #229482
Kategoritë:Top 100 çek emrat - Popullore çek emrat vajzë
Komente nga ViktoriePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viktorie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viktorie? Voto për emrin tënd