Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stanislava

Është emri yt Stanislava? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Stanislaus
Djem me tinguj të ngjashëm:Stanislav, Stanislov, Stancliff, Stanclyf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stanislav, Stanislov, Stancliff, Stanclyf
Vlerësimi:
3.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2220 Stanislava's në Facebook. Pozicioni #19033
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore çek emrat vajzë - Popullore lituanez emrat boy - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë
Komente nga StanislavaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stanislava? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stanislava? Voto për emrin tënd