Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zaneta

Është emri yt Zaneta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yochana
Djem me tinguj të ngjashëm:Zygmunt, Zigmund, Zsigmond, Zigmond, Zonda, Zinedy, Zsigmund, Zikmund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zanetta, Zanda, Zinaida, Zenith, Zenda, Zenaide, Zonta, Zsanett
Vlerësimi:
3.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3770 Zaneta's në Facebook. Pozicioni #12743
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore çek emrat vajzë
Komente nga ZanetaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zaneta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zaneta? Voto për emrin tënd