Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zenith

Është emri yt Zenith? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zygmunt, Zigmund, Zsigmond, Zigmond, Zonda, Zinedy, Zsigmund, Zikmund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaneta, Zanetta, Zanda, Zinaida, Zenda, Zenaide, Zonta, Zsanett
Vlerësimi:
5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3850 Zenith's në Facebook. Pozicioni #12538
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga ZenithPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zenith? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zenith? Voto për emrin tënd