Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zinaida

Është emri yt Zinaida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Zenais
Variante:Zina, Зинаида
Djem me tinguj të ngjashëm:Zygmunt, Zigmund, Zsigmond, Zigmond, Zonda, Zinedy, Zsigmund, Zikmund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaneta, Zanetta, Zanda, Zenith, Zenda, Zenaide, Zonta, Zsanett
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 800 Zinaida's në Facebook. Pozicioni #40113
Kategoritë: - Emrat greke - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga ZinaidaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zinaida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zinaida? Voto për emrin tënd