Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zsigmund

Është emri yt Zsigmund? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Siegmund
Djem me tinguj të ngjashëm:Zygmunt, Zigmund, Zsigmond, Zigmond, Zonda, Zinedy, Zikmund, Zand
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaneta, Zanetta, Zanda, Zinaida, Zenith, Zenda, Zenaide, Zonta
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Zsigmund's në Facebook. Pozicioni #1354412
Kategoritë:
Komente nga ZsigmundPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zsigmund? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zsigmund? Voto për emrin tënd