Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zanda

Është emri yt Zanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zygmunt, Zigmund, Zsigmond, Zigmond, Zonda, Zinedy, Zsigmund, Zikmund
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaneta, Zanetta, Zinaida, Zenith, Zenda, Zenaide, Zonta, Zsanett
Vlerësimi:
4/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1065 Zanda's në Facebook. Pozicioni #32594
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga ZandaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zanda? Voto për emrin tënd